بازدید آیت الله هاشمی رفسنجانی از مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی در گلبهار

22/6/93

 

آیت الله هاشمی رفسنجانی در ادامه سفر به استان خراسان رضوی عصر امروز از مجتمع دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در شهر گلبهار بازدید کردند.

رئیس هیئت امنا و هیئت موئسس دانشگاه آزاد اسلامی در جمع دانشگاهیان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی شهرهای مشهد، چناران و گلبهار، با ابراز خرسندی ار رونق مجدد این مجتمع دانشگاهی گفت : چه توجیهی داشت مسئولین گذشته در دوسال قبل این سرمایه ارزشمند علم و دانش کشور را به فروش گذاشته بودند؟!

آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از بازدید و شنیدن گزارشهای مسئولین برای آینده این مجتمع دانشگاهی گفت : اینجا شهرکی برای شرکت های مهم دانش محور خواهد بود تا طرح های مهم و پروژه های تحقیقاتی دانشجویان را که از مرحله پایلوت گذشتند، مهندسی و تجاری سازی کنند.

در آغاز این دیدار دکتر مهربانی رئیس مجتمع دانشگاهی گلبهار ، دکتر علمی نماینده تام الاختیار  دانشگاه آزاد اسلامی در استان خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی و آیت الله مروجی امام جمعه گلبهار ضمن ارائه گزارشی از اوضاع دانشگاهی و فرهنگی، اظهار امیدواری کردند.سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی منشا خیروبرکات شود.

در حاشیه سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی به مشهد مقدس ظهر امروز دکتر علی لاریجانی ، رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در محل اقامت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار آیت الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه و تولیت آستان قدس رضوی حضور داشت ، درباره مسائل مهم سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بحث و تبادل نظر شد.