به منظور دیدار با امدادگران و تسلیت به هموطنان صورت گرفت؛ سفر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به استان کهگیلویه و بویراحمد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به منظور دیدار با امدادگران و تسلیت به هموطنان وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شد و با استاندار و جمعی از مسوولان محلی دیدار کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی مجمع، دکتر محسن رضایی شامگاه جمعه 11 اسفندماه در جلسه کاری با علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جریان وضعیت عملیات جستجو و انتقال پیکرجانباختگان سانحه هوایی پرواز تهران – یاسوج قرارگرفت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ،همچنین امروز با حضور در محل اعزام گروه های امدادگر جمعیت هلال احمر و سپاه و ارتش و به ويژه كروههاي كوهنورد داوطلب در شهرستان سی سخت حضور يافتند و ضمن سخنان کوتاهی، با مصیبت بار خواندن حادثه اخیر و همدردی با داغدیدگان ، توفیق و سلامت همه دست اندرکاران انتقال پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی دنا را از خدا مسالت کرد. 
ايشان با تمامي كوهنوردان و تيم هاي اعزامی از نزديك ديدار و از آنها تشكر كردند و سلام مقام معظم رهبری را به انها رساندند 
دکتر رضایی، همچنین با حضور در کمپ کوه گل در نزدیکی محل سقوط هواپیمای پرواز تهران – یاسوج با استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار شهرستان دنا، نماینده شرکت هواپیمایی آسمان، مسوول هلال احمر استان، امام جمعه شهر سی سخت و جمعی از امدادگران جمعیت هلال احمر دیدار و گفتگو کرد.
دکتر محسن رضایی همچنین صبح روز شنبه 12 اسفندماه با خانواده جعفریان وخانواده انصاری دونفر  از جانباختگان سانحه هوایی دنا دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با تسلیت درگذشت هوطنان در این حادثه، پیگیری علل وقوع و جلوگیری از تکرار چنین سوانحی را خواستار شد.